Tempus Közalapítvány

tempusA Teleki’44 kutatásunk egy része az Európai Unió Európa a polgárokért programja keretében valósult meg. A program célja, hogy segítse a polgárokat az Unió történelmének, működésének alaposabb megismerésében, az uniós szakpolitikák és döntéshozatali folyamatok megértésében, miközben aktív szerepvállalásra és demokratikus részvételre ösztönzi őket. A program emellett kiemelt figyelmet szentel az európai identitás, a tolerancia és egymás kölcsönös megértésének erősítésére is.

2014. november 5-én a Tempus Közalapítvány Hogyan legyünk Európa aktív polgárai? konferenciáján, egy műhelymunka keretében Fris E. Kata bemutatta saját munkánkat, majd más projektek alkotóival beszélgettünk az eredményeinkről, tapasztalatainkról, további lehetőségeinkről.